→ The Sims 2

SasuNaru (Užij si to, Nyu xD)

31. srpna 2011 v 11:28 | Shina-chan
Tak tady máte zatím poslední pairing v The Sims 2 ze série: Naruto + Někdo - tentokrát tedy Sasanka :D.
Varování: Shounen ai - nemáte rádi - nečtěte ;)

NaruHina, aneb "Jak to bylo dál"

11. srpna 2011 v 12:51 | Shina-chan
Možná si ještě někteří z vás vzpomínají na článek Pokus → NaruHina. Ten byl ve zkratce o tom, jak se Naruto s Hinatou rychle sblížili a zase rozešli - pro připomenutí: začalo to sice slibně a na první polibek se nečekalo dlouho, přesto ale vše vyústilo v to, že Hinata odmítla chodit s Narutem.
Naruto, kterému svým odmítnutím zlomila srdce, se tedy rozhodl vydat se jiným směrem a začal usilovat o Sakuřino srdce. Tomu jsem se věnovala v článku NaruSaku v The Sims 2.
Přesto ale Naruto nemohl vyhnat Hin z hlavy. A tak - čemu osud nechtěl - se jednoho krásného večera (lépe řečeno v 11 hodin v noci) Hinata rozhodla Narutovi zavolat. A jak jinak mohl telefonát skončit než domluvením schůzky?
Ještě toho večera se v sídle Uzumaki rodiny rozdrnčel zvonek. Naruto se samozřejmě hned s očekáváním vrhnul ke dveřím a pozval tmavovlásku z Hyuuga klanu dál. A stačil mu jeden poled, aby se do ní opět zamiloval:

NaruSaku v The Sims 2

4. srpna 2011 v 14:53 | Shina-chan
Ahoj, moji drazí čtenáři :)
Mám tu pro vás další článek Crossoveru Naruta a simíků. Tantokrát se můžete těšit - jak už jistě víte z nadpisu - na spoustu obrázků NaruSaku. Ale vy - příznivci NaruHina - netruchlete! I na vás se brzy dostane ;). A těšit se můžete i na SasuNaru ^_^

Oznam k Simíkům

28. dubna 2010 v 18:45 | Shina-chan
Jak jste si jistě všimli, už dlouhou dobu nepřibývaly články k The Sims 2. To proto, že se na počítači nejsppíš pokazila mechanika - to jsem usoudila z toho, že to disk hry nepoznalo. Vy, co hru hrajete nebo jste ji někdy hráli, mi jistě potvrdíte, že bez disku nejde spustit. A tak jsem dlouho nebyla schopná Simíky vůbec rozjet. Teď jsem je ale nainstalovala na noťas a až na to, že se občas jako aplikace zhroutí, jedou celkem bez problému.
Taky jsem si k Mazlíčkům dokoupila další dva datadisky - Nightlife a Bon Voyage, takže se můžete co nevidět těšit na fotky z dovolené klanu Uchiha nebo na Orochimara - upíra.
PS: Další díl Pomsty tu bude snad do konce víkendu...
PPS: Najde se tu nějaký SimSpecialista, který by mi poradil, na kterém pozemku v Trojjazersku můžu potkat Yettiho?

Důležitá otázka aneb blázen hraje Naruto The Sims 2

12. července 2009 v 17:49 | Shina-chan
Vážně jsem se zbláznila, ale řekněte, že jim to sluší?

Haruno

12. července 2009 v 5:48 | Shina-chan
Je logické, že po klanu Uchiha jsem vytvořila rodinu Haruno. A takhle vypadají její dvě členky:

Uchihové

11. července 2009 v 8:24 | Shina-chan
Ihned jak jsem Inuzukům postavila dům, rozhodla jsem se vytvořit další rodinu - Uchihy:

Inuzuka

10. července 2009 v 19:43 | Shina-chan
Dnes jsem byla v The Sims 2 extrémně aktivní - Vytvořila jsem tři rodiny - Inuzuky, Uchihy a Haruno.

Pokus → NaruHina xD

8. července 2009 v 17:30 | Shina-chan
Jelikož mám Uzumaki i Hyuga klan, musela jsem zkusit zapracovat na NaruHina. Jakmile jsem Uzumakiovi (to zní vážně blbě xD) nastěhovala, přišli je v sousedství přivítat tři lidé: Tentenini rodiče a Hiashi, otec Hinaty. Naruto se s ním dal samozřejmě hned do řeči a ještě ten den se stali přáteli. Za několik dní jej pozval i s jeho dcerou Hinatou, s kterou si začal hned povídat. Pod perexem je obrázek Naruta, jak vypráví Hinatě vtip ... o Berušce? xD :

Založena rodina Uzumaki

8. července 2009 v 16:47 | Shina-chan
Jelikož jsem chtěla začít s NaruHina, vytvořila jsem rodinu Uzumaki. Chci varovat, že kdo neví, kdo jsou Narutovi rodiče a chce si to nechat jako překvapení, neměl by tento článek číst. I když myslím, že to ví všichni xD. ... Obrázek pod perexem:

Úspěch první → Neji s Tenten

20. dubna 2009 v 18:43 | Shina-chan
Konečně! Jelikož se mi nedařilo udělat NejiHina (grrr!) pokusila jsem se o NejiTenten. A ... radši začnu od začátku xD.

The Sims 2 aneb od Naruta k Simíkům

20. dubna 2009 v 17:56 | Shina-chan
Ahoj! Po dlouhé době se ozývám. Ti co doufají, že napíšu MOJCh, Pomstu, nebo cokoliv jiného si ještě počkají, protože jaksi nevím, co tam teď napsat ... kdyby měl někdo nápad, nebo chtěl aby to pokračovalo určitým směrem, může klidně napsat. Taky se omlouvám SB že jsem tak dlouho nebyla na jejich blozích. Jdu to napravit :-).
Má to však důvod. Jak jste si určitě všimli podle nadpisu, tohle není pravý smysl tohoto článku. Začala jsem totiž znovu hrát Sims 2. Konečně se mi podařilo přijít na to, jak se stahují už vytvoření Simíci z netu tak jsem neváhala, a už mám v počítači všechny Naruto postavy, které tam byly xD. A Neji je ... nejlepší :-) Nebo Kisame xD. Ehm ... Taky jsem už dávno vytvořila Konohu a několik rodin ... a teď se chystám experimentovat ... xD
 
 

Reklama