→ FF → Zakázaná technika

Zakázaná technika 3

23. června 2013 v 13:37 | Shina-chan
Moji milí čtenáři,
přeji vám pěknou neděli a na její spestření přidávám třetí díl povídky, která měla už navždky zůstat u ledu - Zakázané techniky. Pokud se podíváte na datum, kdy byl vydán její první díl, zjistíte, že je to doba,která by se dala počítat na roky. Asi tedy přemýšlíte, proč jsem se do té povídky vůbec znovu pustila. Ano, je to tak, nebylo to z mé hlavy. Přivedl mě k tomu komentář od Dechi Kazemai a otázka, zda bude povídka někdy dokončena. A jelikož sama z vlastní zkušenosti moc dobře vím, jak je to frustrující, když si člověk najde povídku, kterou si chce přečíst, a ona není dokončená, rozhodla jsem se vzít si tento vskutku starý projekt na mušku a dopsat ho.
Přiznávám se bez mučení, že to bude docela problém, protože jsem za ty roky úplně zapomněla všechny základní stavební kameny téhle povídky, a to včetně toho, proč se jmenuje, jak se jmenuje, a jak má skončit. Ano, bude to boj, ale chci ho vybojovat a tuhle povídku dopsat. Přecejen, je tu už dost dlouho, a tak by si nějaký ten epický závěr docela zasoužila :D
Na závěr mé dlouhé předlouhé úvodní řeči jenom zmíním, že text tohoto dílu ještě částěčně spadá do doby, kdy byla tahle povídka před lety psána. Na počítači jsem našla rozepsanou třetí kapitolu, a rozhodla jsem se ji beze změn použít, jenom s nově dopsaným závěrem. Mám tady pro vás tedy malou hádanku: zkuste si do komentářů tipnout, kde končí starý text a začíná nově psaný příběh. Už teď se těším, jak to odhadnete :)

Tento díl je věnovaný Dechi Kazemai, bez jejíž žádosti by nikdy nespatřil světlo světa.

Zakázaná technika 2

24. října 2008 v 21:01 | Shina-chan
Ahoj! Tak další díl ZT je tady! Tak snad se bude líbit.
V takovýhle ,úvozovkách´ je napsané co si Gaara myslí.

Zakázaná technika 1

10. října 2008 v 21:19 | Shina-chan
Tak je tady první díl Zakázané techniky. Nemám nějakou extra náladu, takže je první díl krátký, snad se ale i přesto bude líbit. Tak konec kecání.

Zakázaná technika - Recenze

7. října 2008 v 16:49 | Shina-chan
Ahoj! Rozhodla jsem se napsat novou povídku. Tak snad vás recenze zaujme a povídku si přečtete :-).

Příběh začíná ve Skryté Písečné Vesnici. Písečný tým - Gaara, Kankurou a Temari - dostávají misi. Musí zjistit kdo nebo co plení menší vesnice v zemi Větru. Když dojdou k nejbližší zničené vesnici, neuvidí tam ani živáčka. Jen na zdech domů zahlédnou škrábance od ostrých drápů.
Vyřeší písečný tým tuto záhadu? Zjistí kdo ničí vesnice? Přežije?
Jestli chcete znát odpovědi na tyto otázky tak čtěte :-).
 
 

Reklama