→ FF → Boj proti Osudu

Fight against Fate 45

Včera v 14:42 | Shina-chan
Po čtyřech letech nový díl FaFu. A že do toho skočíme po hlavě!
Nejprve zmíním, že z důvodu medicinských nepřesností a návaznosti do budoucna byl upraven předchozí díl, Fight against Fate 44. Společně s tím dnešním tvoří i takovou fajn vstupní bránu zpět do světa FaF, pokud se vám nebude chtít číst ho zase celý od začátku.
Tento díl je od Kimm-senpai, a když jsem ho četla poprvé, visela jsem očima na každém řádku, jako by na tom závisel můj život. Tohle čtení vážně stojí za to. Teď už se těším, jak si teď díl přečtu znovu, tak neváhejte a přidejte se ke mně! Mrkající

Fight against Fate 44

8. března 2014 v 23:35 | Shina-chan
Tak a je to tady. Chvíle, na kterou jste tak dlouho čekali možná proto, abyste se jí nikdy nedočkali. Může tedy nastávat zajímavá situace, a to ta, že tohle píšu čtenářům, kteří už dávno neexistují. Raději o tom ale nebudu moc uvažovat - koneckonců, můžu si za to jen a jen sama. Teď ale, doufejme, dělám první, a snad už konečně i poslendí krok k nápravě. Proto tedy, moji milí čtenáři, čtěte a kritizujte, je tu toho ke kritice opravdu hodně.
Jenom na závěr bych ještě ráda řekla, že tahle kapitola se pro mě vlastně nevědomky stala takovou terapií. Zjistila jsem to až tak v půlce jejího psaní, ale je to v podstatě taková podivná alegorie na posledních pár let mého života. Jenom bych, jako Neji na konci téhle kapitoly, potřebovala taky k něčemu finálnímu dojít.
Přeji pěkné čtení! :)

Úprava 20.9.2018
Tak jsme s Kimm vstaly z mrtvých a společně s námi se vrací i FaF. Nikdy bych nevěřila, že poslední věta původního popisku se tak moc vyplní. Co ale vím jistě, je, že ta předposlední pořád platí, a nikdy platit nepřestane. A taky vím, že tentokrát to dopíšeme.
Tahle kapitola byla k tomuto datu upravena, a to z důvodu návaznosti na tu následující. Na tu se, mimochodem, můžete těšit už tuto sobotu. Mrkající

Fight against Fate 43

15. června 2013 v 19:34 | Shina-chan
Moji milí, teď už asi neexistující, čtenáři,
vracím se zpět po tak dlouhé době, že je mi hanba ty měsíce vůbec spočítat. K maléhu ulehčení mého svědomí se ale nevracím s prázdnýma rukama - zveřejňuji sem další dlouho očekávaný díl Boje proti Osudu, a můžu se vám svěřit, že co se Darren Shan mangy týče, dost jem s ní pohnula, takže brzy rozšířím i scany zveřejněné na blogu. O blížících se prázdninách nejspíš taky nebudu mít moc co dělat, tak pevně doufám, že pohnu s povídkama "Děláš si srandu?!" (Tak se to fakt jmenuje, i když to možná spíš vystihuje momentální výraz na vašich tvářích) a nejspíš i s dlouhho očekávanou Housenkou na džusu. To je ale zatím jen hudba budoucnosti, tak se zatím asi spíše vrátím k tomu, co na vás čeká tady a teď. A to je další díl Boje proti Osudu.

Ebisu byl hrdý ninja. Vždy čestný, silný a nechyběla mu ani odvaha. Dotáhl to až na jounina, a dost si na svém postavení zakládal. A v neposlední řadě byl i elitním učitelem a měl tu čest - kterou občas považoval spíš za beznadějnou snahu - vychovávat z vnuka bývalého Hokageho skvělého ninju.

Fight against Fate 42

11. března 2012 v 21:34 | Shina-chan
Po dvou týdnech je tu konečně další, poměrně přelomová kapitola. Užijte si ji ;)

Fight against Fate 41

26. února 2012 v 15:29 | Shina-chan
Tak tu máte další díl. Dneska jsem vůbec neměla náladu na psaní, takže to podle toho taky vypadá - mimo jiné má třeba tento díl jenom dvě stránky. Ale snad si to aspoň trochu užijete/přežijete.

Stejně jako toho rána ležela na bílém lůžku, v malém nemocničním pokojíčku. Stejně jako toho rána bylo otevřené okno, kterým do místnosti vanul osvěžující chladný vzduch. Stejně jako toho rána byly všechny stěny holé a strohé vybavení působilo odtažitě.

Přesto ale dnes bylo všechno jinak. Samota, která ji tehdy tolik tížila, byla vyhnána přítomností tmavovlasého muže, sedícího na kraji její postele. Ten, jakmile si všiml, že je vzhůru, ji pohladil po hlasech.

Fight against Fate 40

19. února 2012 v 20:02 | Shina-chan
Týden se sešel s týdnem a je tedy čas na další FaF. Doufám, že si díl užijete a zanecháte tady i nějaký komentář. Tak pěkné počtení :)

Fight against Fate 39

9. února 2012 v 22:53 | Shina-chan
Tak, konečně nějaký díl, který jsem (sice za velké pomoci Kimm-senpai) sesmolila jakš takš sama. Jen jedno varování: Zapněte si pásy, moji milí, nacházíte se na horské dráze!

Fight against Fate 38

9. února 2012 v 22:50 | Shina-chan
Tak, další je tady. Tenhle je na delší dobu poslední z těch bojových.

Fight against Fate 37

9. února 2012 v 22:49 | Shina-chan
Po velmi dlouhé odmlce další skvost od Kimm-senpai :) Dneska to bude nášup, těšte se.

Fight against Fate 36

8. listopadu 2010 v 19:22 | Shina-chan
Další FaF, opět od Kimm-senpai. Užijte si to :-)

Fight against Fate 35

30. října 2010 v 22:44 | Shina-chan
Ty zkoušky tě vážně nějak chytly, co? Obdivuju, vážně obdivuju tvoje psaní, senpai. Jsem si jistá, že čtenáři si tenhle díl užijí stejně skvěle, jako já ;-).

Fight against Fate 34

25. října 2010 v 18:45 | Shina-chan
Další nášup opět od Kimm-senpai. Tak se pohodlně usaďte a honem do čtení!

Fight against Fate 17

22. října 2010 v 14:50 | Shina-chan
Doplňuju chybějící díly

Fight against Fate 7

22. října 2010 v 14:48 | Shina-chan
Doplňuju chybějící díly

Fight against Fate 33

18. října 2010 v 20:25 | Shina-chan
Skvělý díl od Kimm-senpai! A ještě lepší zpráva - další díl napíše opět ona! :-)

Fight against Fate 32

3. října 2010 v 18:57 | Shina-chan
Opět díl ode mě. Radši vám nebudu říkat, že je to příšerné, protože byste to nečetli xD.
Příště se můžete těšit na nášup od Kimm-senpai.

Fight against Fate 31

25. září 2010 v 18:46 | Shina-chan
Po dlouhé době zase nějaký díl FaF ode mě. Snad se vám bude líbit a nebude vám připadat tak divný, jako připadá mě...
Pro Kimm-senpai: Omlouvám se, že se mi to nepovedlo vystihnout tak, jak jsi chtěla...

Fight against Fate 30

19. září 2010 v 20:28 | Shina-chan
Krásnej díl od Kimm-senpai. Další dva jsou už fakt bohužel na mě, takže si třicítku pořádně užijte a obrňte se trpělivostí na ty další dva týdny.

Fight against Fate 29

12. září 2010 v 20:25 | Shina-chan
Senpai, vážně obdivuju, žes dokázala napsat takhle dlouhej díl, a to nepočítám tu situaci se spoustou učení do školy...

Fight against Fate 28

30. srpna 2010 v 19:08 | Shina-chan
Po dlouhé době zase další díl FaF.

 
 

Reklama