→ FF → Boj proti Osudu

Fight against Fate 52

10. listopadu 2018 v 19:11 | Shina-chan
Asi ráda žiju nebezpečně, a to tak, že jsem tenhle díl málem nestihla. Stalo se ale nemožné, a díl je tu, i když s odřenýma ušima a podivným dějem. Snad si čtení užijete.

Fight against Fate 51

5. listopadu 2018 v 17:38 | Shina-chan
Ach jo. Zveřejňuju se zpožděním. Je to moje vina, Kimm napsala i zveřejnila všechno včas, a to neměla lehkej týden. A já jsem si celá nadšená díl přečetla poprvé a pak podruhé a pak potřetí a byla jsem naprosto unešená, dokonce tak, že jsem jaksi zapomněla, že by si ho chtěl třeba přečíst ještě někdo Rozpačitý. Tak ho tu konečně máte taky.
Tentokrát si připomenete Tým deštník a Partu sympaťáků, a bude to jízda jako na horské dráze! Užijte si kapitolu stejně jako já. Usmívající se

Fight against Fate 50

27. října 2018 v 19:19 | Shina-chan
Asi bych vám to neměla říkat, ale musím se vám přiznat. Tenhle FaF to měl nahnutý. Měla jsem pořádnou depku z nefuknční diplomky a z týmových projektů (který ze srdce nesnáším a ony mi to s chutí vracejí) a na FaF mi nějak chyběl elán. Kimm nám ho zachránila. Doufám, že si díl užijete, i když je takový, jaký je. Nebojte, příští týden se můžete zase těšit na Mlžný nášup týmu deštník a party sympaťáků od Kimm Usmívající se

Fight against Fate 49

20. října 2018 v 20:14 | Shina-chan
Dnešní FaF tu máte pro změnu zase od Kimm. A je naprosto boží (to jen tak na okraj Mrkající ). Užijte si počtení stejně jako já :)

Fight against Fate 48

13. října 2018 v 22:06 | Shina-chan
Tak jsme se po odbočce do Konohy vrátili zpátky za Nejim, Hinatou a Keitarem do Mlžné
U téhle kapitoly musím moc poděkovat Kimm-senpai, která se mnou neúnavně konzultovala všechny medicínské věci, až jí z toho půlnočního pípání messengeru musela jít hlava kolem. Odpověděla mi aspoň na milion přihlouplých otázek, opravovala moje poněkud laické domněnky o nemocniční péči, a jenom díky ní do sebe všechno krásně zapadá.

Fight against Fate 47

6. října 2018 v 18:25 | Shina-chan
Po týdnu vychází další FaF, tentokrát ode mě. Doufám, že si malé odskočení do Konohy užijete Usmívající se

Fight against Fate 46

29. září 2018 v 18:11 | Shina-chan
Zdravím,
je tu sobota a s ní přichází i další díl Boje proti Osudu. Tentokrát je díl opět od Kimm-chan, a radím vám dobře, držte si klobouky, protože tohle bude stát za to. Za týden se můžete těšit na pokračování, tentokrát pro změnu ode mě :)

Fight against Fate 45

22. září 2018 v 14:42 | Shina-chan
Po čtyřech letech nový díl FaFu. A že do toho skočíme po hlavě!
Nejprve zmíním, že z důvodu medicinských nepřesností a návaznosti do budoucna byl upraven předchozí díl, Fight against Fate 44. Společně s tím dnešním tvoří i takovou fajn vstupní bránu zpět do světa FaF, pokud se vám nebude chtít číst ho zase celý od začátku.
Tento díl je od Kimm-senpai, a když jsem ho četla poprvé, visela jsem očima na každém řádku, jako by na tom závisel můj život. Tohle čtení vážně stojí za to. Teď už se těším, jak si teď díl přečtu znovu, tak neváhejte a přidejte se ke mně! Mrkající

Fight against Fate 44

8. března 2014 v 23:35 | Shina-chan
Tak a je to tady. Chvíle, na kterou jste tak dlouho čekali možná proto, abyste se jí nikdy nedočkali. Může tedy nastávat zajímavá situace, a to ta, že tohle píšu čtenářům, kteří už dávno neexistují. Raději o tom ale nebudu moc uvažovat - koneckonců, můžu si za to jen a jen sama. Teď ale, doufejme, dělám první, a snad už konečně i poslendí krok k nápravě. Proto tedy, moji milí čtenáři, čtěte a kritizujte, je tu toho ke kritice opravdu hodně.
Jenom na závěr bych ještě ráda řekla, že tahle kapitola se pro mě vlastně nevědomky stala takovou terapií. Zjistila jsem to až tak v půlce jejího psaní, ale je to v podstatě taková podivná alegorie na posledních pár let mého života. Jenom bych, jako Neji na konci téhle kapitoly, potřebovala taky k něčemu finálnímu dojít.
Přeji pěkné čtení! :)

Úprava 20.9.2018
Tak jsme s Kimm vstaly z mrtvých a společně s námi se vrací i FaF. Nikdy bych nevěřila, že poslední věta původního popisku se tak moc vyplní. Co ale vím jistě, je, že ta předposlední pořád platí, a nikdy platit nepřestane. A taky vím, že tentokrát to dopíšeme.
Tahle kapitola byla k tomuto datu upravena, a to z důvodu návaznosti na tu následující. Na tu se, mimochodem, můžete těšit už tuto sobotu. Mrkající

Fight against Fate 43

15. června 2013 v 19:34 | Shina-chan
Moji milí, teď už asi neexistující, čtenáři,
vracím se zpět po tak dlouhé době, že je mi hanba ty měsíce vůbec spočítat. K maléhu ulehčení mého svědomí se ale nevracím s prázdnýma rukama - zveřejňuji sem další dlouho očekávaný díl Boje proti Osudu, a můžu se vám svěřit, že co se Darren Shan mangy týče, dost jem s ní pohnula, takže brzy rozšířím i scany zveřejněné na blogu. O blížících se prázdninách nejspíš taky nebudu mít moc co dělat, tak pevně doufám, že pohnu s povídkama "Děláš si srandu?!" (Tak se to fakt jmenuje, i když to možná spíš vystihuje momentální výraz na vašich tvářích) a nejspíš i s dlouhho očekávanou Housenkou na džusu. To je ale zatím jen hudba budoucnosti, tak se zatím asi spíše vrátím k tomu, co na vás čeká tady a teď. A to je další díl Boje proti Osudu.

Ebisu byl hrdý ninja. Vždy čestný, silný a nechyběla mu ani odvaha. Dotáhl to až na jounina, a dost si na svém postavení zakládal. A v neposlední řadě byl i elitním učitelem a měl tu čest - kterou občas považoval spíš za beznadějnou snahu - vychovávat z vnuka bývalého Hokageho skvělého ninju.

Fight against Fate 42

11. března 2012 v 21:34 | Shina-chan
Po dvou týdnech je tu konečně další, poměrně přelomová kapitola. Užijte si ji ;)

Fight against Fate 41

26. února 2012 v 15:29 | Shina-chan
Tak tu máte další díl. Dneska jsem vůbec neměla náladu na psaní, takže to podle toho taky vypadá - mimo jiné má třeba tento díl jenom dvě stránky. Ale snad si to aspoň trochu užijete/přežijete.

Stejně jako toho rána ležela na bílém lůžku, v malém nemocničním pokojíčku. Stejně jako toho rána bylo otevřené okno, kterým do místnosti vanul osvěžující chladný vzduch. Stejně jako toho rána byly všechny stěny holé a strohé vybavení působilo odtažitě.

Přesto ale dnes bylo všechno jinak. Samota, která ji tehdy tolik tížila, byla vyhnána přítomností tmavovlasého muže, sedícího na kraji její postele. Ten, jakmile si všiml, že je vzhůru, ji pohladil po hlasech.

Fight against Fate 40

19. února 2012 v 20:02 | Shina-chan
Týden se sešel s týdnem a je tedy čas na další FaF. Doufám, že si díl užijete a zanecháte tady i nějaký komentář. Tak pěkné počtení :)

Fight against Fate 39

9. února 2012 v 22:53 | Shina-chan
Tak, konečně nějaký díl, který jsem (sice za velké pomoci Kimm-senpai) sesmolila jakš takš sama. Jen jedno varování: Zapněte si pásy, moji milí, nacházíte se na horské dráze!

Fight against Fate 38

9. února 2012 v 22:50 | Shina-chan
Tak, další je tady. Tenhle je na delší dobu poslední z těch bojových.

Fight against Fate 37

9. února 2012 v 22:49 | Shina-chan
Po velmi dlouhé odmlce další skvost od Kimm-senpai :) Dneska to bude nášup, těšte se.

Fight against Fate 36

8. listopadu 2010 v 19:22 | Shina-chan
Další FaF, opět od Kimm-senpai. Užijte si to :-)

Fight against Fate 35

30. října 2010 v 22:44 | Shina-chan
Ty zkoušky tě vážně nějak chytly, co? Obdivuju, vážně obdivuju tvoje psaní, senpai. Jsem si jistá, že čtenáři si tenhle díl užijí stejně skvěle, jako já ;-).

Fight against Fate 34

25. října 2010 v 18:45 | Shina-chan
Další nášup opět od Kimm-senpai. Tak se pohodlně usaďte a honem do čtení!

Fight against Fate 17

22. října 2010 v 14:50 | Shina-chan
Doplňuju chybějící díly
 
 

Reklama