Březen 2014

Fight against Fate 44

8. března 2014 v 23:35 | Shina-chan |  → FF → Boj proti Osudu
Tak a je to tady. Chvíle, na kterou jste tak dlouho čekali možná proto, abyste se jí nikdy nedočkali. Může tedy nastávat zajímavá situace, a to ta, že tohle píšu čtenářům, kteří už dávno neexistují. Raději o tom ale nebudu moc uvažovat - koneckonců, můžu si za to jen a jen sama. Teď ale, doufejme, dělám první, a snad už konečně i poslendí krok k nápravě. Proto tedy, moji milí čtenáři, čtěte a kritizujte, je tu toho ke kritice opravdu hodně.
Jenom na závěr bych ještě ráda řekla, že tahle kapitola se pro mě vlastně nevědomky stala takovou terapií. Zjistila jsem to až tak v půlce jejího psaní, ale je to v podstatě taková podivná alegorie na posledních pár let mého života. Jenom bych, jako Neji na konci téhle kapitoly, potřebovala taky k něčemu finálnímu dojít.
Přeji pěkné čtení! :)

Úprava 20.9.2018
Tak jsme s Kimm vstaly z mrtvých a společně s námi se vrací i FaF. Nikdy bych nevěřila, že poslední věta původního popisku se tak moc vyplní. Co ale vím jistě, je, že ta předposlední pořád platí, a nikdy platit nepřestane. A taky vím, že tentokrát to dopíšeme.
Tahle kapitola byla k tomuto datu upravena, a to z důvodu návaznosti na tu následující. Na tu se, mimochodem, můžete těšit už tuto sobotu. Mrkající


Maličké nutkání zabíjet 01-17

8. března 2014 v 14:43 | Shina-chan |  09 - Maličké nutkání zabíjet
A je to tady, světe div se, opět jsem se vrátila, a to přesto - nebo možná právě proto, že jsem v maturitním ročníku.
Rozhodla jsem se postupně pozveřejňovat všechno, co už mám přeložené - a že toho není málo - a mezitím pracovat na zbytku. Taky se možná znovu pustím do překladu Inuyashy.
A v neposlední řadě začnu znovu psát a zveřejňovat. Hned po zveřejnění tohoto článku se pustím so FaF, doufám, že do večera tu bude, a hodlám znovu rozjet i starší a zanedbanější projekty. Z vlastní zkušenosti totiž vím, jak je nepříjemné, když čtete rozepsanou povídku, která s největší pravděpodobností nebude dopsána už nikdy. Buďte se mnou tedy prosím trpěliví. I'll try to do my best. Díky. A tady už je slíbený nášup! :)