Červenec 2011

Harry Potter test: Z jaké jsi koleje?

25. července 2011 v 18:21 | Shina-chan |  Jiné
Co jen napsat... xD
Tak jsem se dneska nudila a rozhodla jsem se trochu si pohrát s html a php. A vzniklo z toho tohle.
Vím, že vzhledově to není nic moc, ale je tam přesně 54 proměnných a 40 podmínek. A to je teda dost i na mě, vzhledem k tomu, že ve škole jsme dělali maxilálně tři proměnný v jednom dokumentu a podmínky jsme ještě ani nenakousli xD
Ale lidi - držte se - jede to! I když ne tak dokonale, jako na webech, který se na takovýhle kvízy specializujou, ale co, já osobně jsem ráda i za tohle. Lépe řečeno, jsem ráda, že to vůbec jede :D. Ještě teď mám před očima to "Syntax error" který mi tam prohlížeč pořád házel xD.
Jak tak tenhle článek po sobě čtu, vidím, že nějak nedává smysl. To bude asi tím, že mám takovou radost a všechno se mi v hlavě plete dohromady :D. Usuzuji tedy, že je pravý čas těchhle žvástů nechat a dát vám sem odkaz.
Tak tedy, užijte si to!

Mimochodem, pokud se vám test líbil, nebo byste se rádi podělili o své výsledky, máte tu možnost přímo v komentářích pod tímto článkem. Děkuji

PS: S tím vzhledem zkusím ještě něco udělat, ale bude to ještě chviličku trvat ;)

O povídce: Housenka na Džusu

7. července 2011 v 19:30 | Shina-chan |  → FF → Housenka na Džusu
Ahoj, milí zlatí, mám pro vás novinku. Protentokrát si nechám ty kecy okolo a půjdu rovnou k věci. Rozhodla jsem se rozjet dvě nové povídky. Ale jelikož - jak jistě všichni velmi dobře víte - nepatřím k lidem, kteří své povídky dokončují, rozhodla jsem se trochu zaexperimentovat. A to tak, že tu povídku nejdřív napíšu, všechny kapitoly; od začátku do konce - a potom ji teprve začnu vydávat.
Pro začátek tu máte alespoň něco jako popisek k první povídce a banner, za který mnohokrát děkuji Kimm-senpai, která ho pro mě udělala (nechápu, jak se jí to mohlo povést za tak krátkou dobu!)
Tady to máte:

^_^
A teď ke zmíněnému popisku:

Itachi a Sasuke. Dvě jména, kde jedno bez druhého nemůže existovat a přitom nemůžou existovat ani obě zároveň. Dalo by se říct, že už od začátku Naruta patří tato dvojice bratrů mezi ty nejdiskutovanější postavy. A tak jsem si vzala na mušku právě je. I když trochu netradičním a - doufejme - humorným způsobem.
Vsadím se, že jste si určitě všichni někdy kladli otázku, proč Itachi vyvraždil klan. Ale upřímně, zamysleli jste se někdy nad tím, jestli za Sasukeho touhou po smrti jeho bratra nestojí ještě něco víc, než to, že kvůli němu přišel o rodinu? Nechci vás podceňovat, ale myslím, že o tomhle moc lidí neuvažovalo. A tak jsem se rozhodla malinko zapátrat a odhalit pravdu o tom, proč se Sasuke tak neúnavně honí za svým bratrem.

Co vy na to? Zaujalo vás to aspoň trochu? ;)

Harry Potter: Morphing

1. července 2011 v 23:22 | Shina-chan |  Jiné
Abych vám zkrátila čekání na dalšího Darrena nebo povídku, mám tu pro vás takovou jednu blbůstku. Poslední dobou mě totiž chytla Pottermánie, trailery na film jsem dnes viděla tolikrát, že je znám zpaměti a serfováním na netu jsem strávila skoro celé dopoledne... výsledkem bylo to, že jsem našla web http://www.mugglehub.com/ a tam wallpapery. A jelikož jsem se večer hodně nudila, udělala jsem takový amatérský morphing abych zabila čas. A tady ho máte xD