Březen 2011

Nová Síla 21-27

27. března 2011 v 20:17 | Shina-chan |  03 - Nová Síla
Týden je pryč a je tedy čas na další dávku napětí a dobrodružství s naším poloupírem Darrenem Shanem. Podaří se mu zvládnout jeho "malý incident" s ochutnáním krve jeho přítele Alana? Uklidní napjatou situaci, kterou svou reakcí na čerstvou krev způsobil? To všechno se dočtete na následujících stránkách mangy.
PS: Jistě jste si již z nadpisu všimli, že tu dnes nemáte tolik stránek, jako obvyke. Buďto pište komentáře, nebo si začněte zvykat (Nechtěla jsem být protivná, ale když už nad tím sedím celé dny, celkem ráda bych měla z vaší strany nějakou odezvu).

Nová Síla 11-20

20. března 2011 v 19:43 | Shina-chan |  03 - Nová Síla
Milí čtenáři, mám tu pro vás další nášup Darrena Shana.
Sice to opakuju pořád, ale konečně se to začíná rozjíždět, a to v pravém slova smyslu. Tohle je zrovna moje oblíbená část ^_^. Doufám, že si to užijete.

Pouto Klanů 5. Ten nejdokonalejší úsměv

14. března 2011 v 9:41 | Shina-chan |  → FF → Pouto Klanů
Moji milí čtenáři, nevím co napsat. Snad jen to, že doufám, že jste za tu příšernou dobu, kdy tu žádná povídka nevyšla, na ty moje FanFiction nezapomněli. Budu ráda, když si tuhle slátaninu, kterou jsem psala do dnešní první hodiny ranní, někdo přečte =^_^=

Tak už jsou to tři roky....

13. března 2011 v 22:36 | Shina-chan |  → Oznamy
Ano, přesně tak. Myslím, že nadpis hovoří za vše. Tři roky na tomto blogu, tři roky s Narutem a - samozřejmě - tři roky s Nejim. Jsem sice ráda, že tento blog je v činnosti už tak dlouho, něco mě ale přece jenom štve. A to to, že musí mít narozeniny zrovna v den, kdy se v Japonsku dějí takové hrůzy jako teď. proto vás všechny tímto prosím o minutu ticha za všechny trpící zemětřesením a vlnou tsunami. Prosím, ať se všechno v japonsku dá do pořádku, ať už tento silný národ nezažije další atomovou katastrofu a... ať se z toho co možná nejdřív vzpamatuje. Prosím, ale budou mé prosby vyslyšeny?
...
Tak tedy zpátky k tématu. Zítra vám sem snad dám povídku, nejspíš Pouto Klanů. Píšu sice ještě takovou podivnou jednorázovku, ale mám takový pocit, že nejsem jediná, komu se v tomto čase nechce číst moc humorných věcí...
Tak tedy i přesto, Všechno nejlepší k třetím narozeninám, ty mé vypiplané miminko! (ve třech letech už spíš děťátko, ale co...)

Nová Síla 01-10

11. března 2011 v 21:55 | Shina-chan |  03 - Nová Síla
Tak tady máte toho Darrena :-).
Doufám, že jste si vzali k srdci má slova, a že pod tímhle článkem objevím i nějaký ten konemtář ;-).
Jinak, zpátky k manze. Konečně začínám třetí část. To znamená, že už jsme vlastně za půlkou první knihy. Doufám, že si tu mangu náležitě užijete. Věřte mi, že tohle je přesně to, na co jste všichni tak (doufám) trpělivě čekali. Tak šup šup! Honem do čtení! :-)

Opět mé výlevy + Zpráva ohledně překladu Darrena Shana

9. března 2011 v 21:11 | Shina-chan |  → Oznamy
Ahoj lidi,
tentokrát nebudu chodit kolem horké kaše a rovnou napíšu, co mám na srdci. Zaprvé se jedná o poslední článek, který jsem před několika dny zveřejnila. Nebo už to jsou týdny?
A o to právě jde. Vy chcete články. Ale na druhou stranu taky musíte pochopit, že mě ty články taky stojí nějaké to úsilí, a tak očekávám, že se tu najdou alespoň dva tři lidé, kteří mou práci ocení komentářem. Ale to jsem se asi přepočítala.
Na druhou stranu ale zase chápu, že po tak dlouhé nečinnosti, která tu panovala, jste si zvykli na tento blog nechodit a pomalu jste ho vytěsňovali ze své mysli, pokud tam vůbec kdy měl své místo.
Teď jenom poznámka, které si nevšímejte: Děkuju, Terko-Šeltíku, že aspoň ty mi semtam napíšeš nějaký ten komentář, i když je mi jasné, že tě moje články nikdy moc nebraly a ani neberou.
Ale abych se vrátila k původnímu záměru tohoto článku: Chtěla bych vám oznámit, že jsem se zase plně dala do překládání mangy Darren Shan. Už jsem za půlkou druhé knihy, takže bych vám sem chtěla tu první co nejdřív vložit. Mám v plánu dávat vám sem každý pátek několik stránek, možná i celé kapitoly. Aby se tak ale dělo, musíte akceptovat, že když už u toho trávím tolik času, a vkládám do překládání tolik úsilí, celkem ráda bych z vaší strany viděla nějaké odezvy. Ti, co jste nikdy komixy nepřekládali, nedovedete si představit, kolik vám to "sežere" času. Nechci si stěžovat, ale zkuste se do mě na chvilku vcítit. Možná pochopíte, že to málo, co po vás chci, není až tak hrozné.
Nakonec bych chtěla poděkovat všem, co to dočetli až sem. Už zbývá jenom kousek ;-).
Tento pátek už vydám začátek třetí kapitoly, možná i celou. Ale taky to může být poslední, pokud nikdo nijak nezareaguje.
Ještě na úplný závěr bych si dovolila říct tohle: Vím, že odjakživa sem většina lidí chodila kvůli povídkám. Ty už ale poslední dobou téměř nepřibývají. Nahradilo je něco jiného. I přesto jsem si všimla, že je tu stále pár lidí, kteří doufají v jejich obnovení. A proto jsem se rozhodla následujícím způsobem: Jelikož mám příští týden jarní prázdniny a pravděpodobně je strávím doma, pokusím se dát znovu do oběhu jednu z mých sérií. Je na vás, abyste rozhodli jakou. Napište mi to do komentářů. Chtěla bych vás poprosit, abyste nepsali FaF, přotože to je spoluautorská povídka s Kimm-senpai, takže na mě je jen polovina dílů. A ještě jednu věc. Pokud pod tímto článkem nenajdu ani jeden komentář k tomuto tématu, vyberu povídku, ve které budu pokračovat, sama. Později ale stále budete moci moje rozhodnutí částečně ovlivnit.

S pozdravem vaše doufající Shina-chan ^_^