Březen 2010

Kapitola I. - Rodina

31. března 2010 v 12:18 | Shina-chan |  → FF → Pomsta
První, tak trochu seznamovací díl. Doufám, že se v tom zorientujete. Je tam trochu moc otázek, ale nemusíte mít strach. Postupem děje budou všechny postupně zodpovězeny :-)
Z tohohle dílu nemám moc dobrej pocit... Nejen, že je krátkej, ale za celý dva dny se mi ho nepodařio dovést k dokonalosti. Navíc je čas oběda a já přitom slibovala, že ho zveřejním dopoledne...
Jinak... jak jste si možná někteří všimli, Ishi tu má trošku jinou povahu než v první verzi. Udělala jsem z ní strašnou citlivku, ale snad mě za to nezabijete. V téhle verzi jsem se rozhodla vtělit do Ishi povahu ze sebe. Když jsem psala tenhle díl uvědomila jsem si, že jsem asi trochu jako Sakura za mlada. Ne, že bych měla ráda toho otrapu Sasukeho *blééé* xD
PS: Nezapomeňte komentovat! :-)

Oznam ohledně Pomsty

30. března 2010 v 9:30 | Shina-chan |  → Oznamy
V první řadě se chci omluvit, že sem v poslední době skoro nic nepřidávám. Ale mám před přijímačkama (tohle je jenom výmluva, na učení jsem se ještě ani nekoukla) a ty starý WITCH jsem vážně musela přečíst xD... nevěřili byste, jak je to super komix... Ale abych nezdržovala blbostma, co nikoho nezajímají (což je mým zvykem a radostí xD) přejdu rovnou k věci.
Tenhle článek píšu hlavně kvůli Pomstě (ne, nesnažím se chovat jako ten pitomec Sasuke, jen se tak jmenuje jedna z mých povídek, jak možna někteří víte...). Nedávno jsem si totiž přečetla několik prvních kapitol... a musím přiznat, že to se mnou otřáslo. Nechápu, jak se tohle mohlo někomu líbit. Děj je strašně naivní, stejně jako způsob, jakým je napsaný a vůbec nevyjadřuje to, co jsem zamýšlela. A tak jsem se rozhodla, že pomstu přepíšu a dám jí trochu "lepší image". Děj se moc nezmění, jen přibyde několik nových skutečností, které se mi do první verze jaksi nepodařilo vecpat. Tak doufám, že ten druhý pokus dopadne lépe a že bude (prosím!) čtenější, oblíbenější a komentovanější než ta první slátanina, ve které jsem se ke konci už zamotala.
PS: Stará pomsta odtud nezmizí, mám u ní totiž komentáře od svých prvních SB, kteří své blogy už zrušili, a tak na ně chci mít aspoň takovouhle památku.
PPS: Jestli to půjde dobře, první díl by se tu měl objevit už dnes kvečeru nebo zítra dopoledne.

Blog slaví 2. narozeniny

13. března 2010 v 20:30 | Shina-chan |  → Oznamy
Dnes jsou to přesně dva roky ode dne, kdy byl tento blog založen. Tehdy jsem si tento blog dala jako dárek ke 13. narozeninám. A teď jsem vážně moc ráda, že jsem to udělala. Že jsem u blogování zůstala. Musím se přiznat, že několikrát jsem měla opravdu chuť s tím skončit, naštěstí mi to ale vydrželo. A to jenom díky vám.
Moc děkuju všem svým SBénkům. Jsem moc ráda, že jsem vás všechny mohla poznat, což by se mi bez tohoto blogu asi jen těžko povedlo. Díky za vaši podporu, bez vás by tento blog neměl dostatečnou sílu na to, aby mě podržel, když jsem to někdy potřebovala. Děkuju.
Další dík samozřejmě patří všem, kteří sem rádi chodí, kterým se tento blog líbí a kteří si myslí, že není až tak úplně zbytečný. Těm, kterým tento blog něco dává. Díky za vaše komentáře. I vy dodáváte tomuto blogu nepostradatelnou sílu, kterou potom on předává mě. A za to vám moc děkuju.
A poslední dík patří rozhodně Kimm-senpai. Bez ní by tu tento blog nebyl. Bez ní bych o Narutovi nic nevěděla. Bez ní bych nikoho z vás neznala. Bez ní bych teď možná byla ztracená existence bez cíle. Díky Kimm-senpai, ty jsi mě vždy držela a doteď mě držíš ze všech nejvíc.
Děkuju za trpělivost a za to, že jste přečetli další z mých nekonečných proslovů :-)

SB s Nel-ly

10. března 2010 v 19:53 | Shina-chan |  → Diplomy a SB
Další moje SB je Nel-ly. Na svém blogu zveřejňuje nejen povídky, ale i spoustu dalších Naruťáckých článků. Odkaz.
Tady máš diplom. Rozhodně to není to nejlepší, co jsem kdy vytvořila, ale snad se ti bude i tak líbit :-).
PS: Omlouvám se, že to přidávám až teď, ale může za to moje línost. xD

Fight against Fate 22

5. března 2010 v 20:22 | Shina-chan |  → FF → Boj proti Osudu
Po čtyřech měsících je tu další díl FaF. Doufám, že nám odpustíte tu dlouhou odmlku, přečtete si tento díl a snad tu po sobě i zanecháte nějaký ten komentář...