Zakázaná technika 1

10. října 2008 v 21:19 | Shina-chan |  → FF → Zakázaná technika
Tak je tady první díl Zakázané techniky. Nemám nějakou extra náladu, takže je první díl krátký, snad se ale i přesto bude líbit. Tak konec kecání.


"Vaším úkolem je zjistit kdo, nebo co to způsobuje a zneškodnit to. Můžete jít a hodně šťestí"ukončil Kazekage svůj proslov o misi pro písečný tým. Gaara, Temari i Kankurou se otočili a vyšli z Kazekageho kanceláře. Netrvalo dlouho a už po nich nezbylo v Suně ani stopy. Všichni šli pouští k nejbližší vypleněné vesnici. Jejich misí bylo zjistit co zničilo tuto a spoustu dalších vesnic v zemi Větru.

Večer se konečně dostali do vesnice. Nikde nebylo člověka a dokonce ani zvířete. Bylo to opravdu mrtvé místo. Jen na zdech domů byly drápance. Vypadalo to jako by tu zápasily nějaké kočkovité šelmy - ty mají totiž nejostřejší drápy. Temari s Kankurouem na to vyjeveně koukali. Gaara měl výraz jako vždy vražedný. Když se vynadívali, šli hledat lidi. Jenže našli jen chomáčky chlupů. A nebyly tady ani mrtvoly. To bylo divné. Až do tmy bloudili vesnicí a hledali. Když nic nenašli rozhodli se vydat do vedlejší vesnice. Tam na ně čekalo další překvapení. "Tahle vesnice ještě nemá být zničená!"vykřikla Temari, když uviděla cosi podobné tomu, z čeho před chvílí odešli. "Jak vidíš tak už asi zničená je"řekl Kankurou a všichni běželi k vesnici. Všimli si, že z ní vybíhají nějaká malá zvířata. Temari odhadla, že to budou asi kočky. "Co tady dělají?"promluvila. "To vážně netuším"řekl překvapeně Kankurou. Ve vesnici to vypadalo podobně jako v té předešlé. Na domech stopy po drápech a nikde nic co by žilo, nebo co kdysi žilo. Přesto se rozhodli vesnici raději prohlédnout. Rozdělili se. "Pomoc!"Gaara uslyšel přiškrcený hlas. Vešel do domu, odkud hlas uslyšel. "Pomoc!"ozvalo se ještě jednou. Gaara uviděl na zemi muže. Byl poškrábaný a pokousaný a tvářil se nepřítomně. Gaara neměl v úmyslu mu pomáhat. Chtěl mít ale tuhle misi z krku. Klekl si k muži. "Kdo vám to udělal?"zeptal se. "B-b-byly všude! Všude!"koktal muž, zřejmě byl v šoku. "Na tohle nemám čas! Tak kdo tady byl?"rozkřikl se Gaara. Muž raději rychle odpověděl: "Kočky! B-b-byly to kočky!" "A jakože tu nejsou žádní lidé?"ptal se dál Gaara. "Ony je mění! D-d-dělají z nich další kočky!"řekl muž zmateně. "Neví co mluví"pomyslel si Gaara a odcházel "Nenechávej mě tu!"zakřičel ne něj pobouřeně muž. Gaara se otočil. "Jak si přeješ!"řekl Gaara chladně.

Když se vrátil d bráně do vesnice, kde se měli sejít, Kankurou a Temari tam už čekali. "Tak co Gaaro, zjistil jsi něco?"zeptala se Temari svého mladšího brášky. "Jo, narazil jsem na jednoho polomrtvýho chlapa a ten mi řekl že tady byly nějaký kočky. A všechny, který zabily měnily zase na kočky."odpověděl. "G-gaaro? Odkdy si z lidí děláš srandu?"zeptala se opatrně Temari. Gaara se na ni podíval vražedným pohledem. Začal pomalu zvedat ruku. "Promiň, já to tak nemyslela"řekla vyděšeně Temari. "A jak jsi to teda myslela?"zeptal se. "Určitě to řekl ten muž!"začal Kankurou. Gaara ruku zase spustil. "Přesně tak. Řekl to ten muž."pronesl Gaara. Chvíli bylo ticho. "Gaaro, říkal jsi, že ten muž ještě žije?" "Už ne"řekl Gaara chladně a zatnul pěsti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mAdArA uChIhA mAdArA uChIhA | E-mail | Web | 11. října 2008 v 13:07 | Reagovat

me je to jedno co bude za diplom ale at je hezky ale asi nejhezci by bylo kdyby tam byl nejakej obrazek z uchiha clanu dikkk!!!

2 Kimm-chan Kimm-chan | E-mail | Web | 12. října 2008 v 11:29 | Reagovat

Začínáš být jako já, Shino-chan... všechny hned zabít... :D Ne, já to tak nemyslela*omluvný pohled*. Povídka je parádní. Skvělý nápad a dobře zpracovaný!

3 Kim chi Kim chi | 11. prosince 2008 v 21:14 | Reagovat

to je blbost

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama