Strážní andělé 12 - Konec

2. října 2008 v 20:24 | Shina-chan |  → FF → Strážní andělé
"Shino, co se děje?"zeptal se Kiba. "Zase všechno svádíte na mě!"řekl nakvašeně. Kiba protočil očima a vrátil se k ostatním. "Zase trucuje. Vypadá to, že se rozpomněl."zašeptal a všichni mu jen na souhlas kývli. "Ehm, Kibo, dnes tu asi ještě budeme muset zůstat."řekla Kimm smutně. "Je noc a navíc Soki nemůže chodit" "To nevadí" odpověděl Kiba. ,Hlavní je, že jsem s tebou´pomyslel si a usmál se. Kimm mu úsměv oplatila.

Návrat


Všichni až na Kimm a Kibu šli zase spát. Ti dva si měli co říct. Celou noc až do rána si povídali. Když vysvitly první paprsky, šla Kimm vzbudit Sokiho. Hned jak otevřel oči, vyskočil a začal se vyptávat jak boj skončil. "Dobře, Shino nám už věří."oznámila mu. "Ale do Konohy půjdeme až zítra"dodala Kimm rychle. "Proč?"zeptal se Soki. "Myslím, že bys měl chvíli odpočívat. "Tak to teda ne!"ohradil se Soki. "Já nechci aby se čekalo jen na mě! Půjdeme už dnes." "A nechtěl by sis přece jenom aspoň trochu oddechnout?"zeptala se Kimm starostlivě. "A není to náhodou tak, že chceš strávit s Kibou ještě jeden den o samotě a mě potřebuješ jako záminku?"zarozumoval Soki. Kimm se začervenala. "No jestli chceš, abychom šli, tak klidně půjdeme"řekla. A tak se taky stalo. "Neboj, ještě se budeme muset stejně jednou utábořit"rýpl Soki do Kimm, krátce poté, co se vydali na cestu. "Ty máš pořád nějaké připomínky!"povzdechla Kimm.
Kiba se od té doby co Kimm přišla, cítil mnohem lépe než předtím. Jako by mu dodávala nějakou zvláštní energii. Každou chvíli se na ni podíval a několikrát se jejich pohledy setkaly. Když se tak stalo, oba od sebe okamžitě odvrátili pohledy. "Tak co vy hrdličky?"řekl Soki, který se přesunul mezi Kibu a Kimm. "Dej pokoj!"řekla Kimm. Kibu v tu chvíli zabolelo u srdce, ale nic neříkal. "Hej Kibo, Kimm se těší až se utáboříme, hádej proč?"provokoval Soki dál. Oba jej ignorovali. "Kibo, až přijdeme do Konohy, pozvi Kimm na rande!"promluvil Soki ke Kibovi. "To si piš, že to udělám!"řekl Kiba, což Sokiho i Kimm docela překvapilo, ta to ale narozdíl od Sokiho nedávala najevo.Soki chvíli vyjeveně koukal, ale potom se vrátil ke své původní činnosti. "A nezapomeň jí říct, co k ní cítíš!"dodal Soki, to už mu ale Kimm dala pohlavek. Zašklebil se na ni a dal jim pokoj. Kiba se snažil po zbytek cesty na Kimm moc nedívat, ale občas musel zkontrolovat jak si jeho láska vede. Opravdu, láska. Kiba si připustil, že se do Kimm zamiloval až po uši. A teď v hlavě plánoval, jak ji pozve na rande.
Blížil se večer a tým 8 s Kimm a Sokim už byli skoro v Konoze. Přesto Soki rozhodl, že se ještě utáboří a do Konohy půjdou až zítra. Jak řekl, tak taky udělali. Kimm si lehla vedle Kiby, což dotyčnému udělalo radost. Všichni hned usnuli.
Ráno se vydali na cestu do Konohy. Všichni už se domů těšili, hlavně tým 8. Za necelou hodinu prošli branou do Konohy. "Zase doma"řekl šťastně Kiba. Všech pět ihned zamířilo do Hokage kanclu. Tsunade zaznamenala údaje o úspěšnosti mise a potom pětici propustila. "Ehm … Kimm?"začal Kiba. "Nešla bys se mnou na ra…"zasekl se. Nemůže přece říct, že ji zve na rande. "Na ramen?"dořekl rychle a v duchu děkoval Narutovi. "Proč ne" řekla Kimm a zamířili k Ichiraku. Jakmile tam dorazili, objednal Kiba dva rameny. Za chvíli měli ramen na stole a pustili se do jídla. "Kimm" "Copak?" "Chtěl bych ti něco říct …"

Takže tohle je poslední díl. Jediný důvod, proč jsem se donutila ho napsat je, že je dnes Den Andělů Strážných. Takže snad se líbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je více zlý?

Orochimaru 72.7% (32)
Itachi 27.3% (12)

Komentáře

1 Dany xD Dany xD | Web | 3. října 2008 v 16:10 | Reagovat

máš super blog  a do spřáteláku si mě dát můžeš já si tam dam taky =)

2 Kimm-chan Kimm-chan | E-mail | Web | 3. října 2008 v 16:18 | Reagovat

Ty chceš, abych dostala absťák???? Zapomeň na to, že tohle je konec! Tohle teda konec ani v nejmenším být nemůže, protože takhle otevřeně to skoncovat prostě nemůžeš!!! Já ti to zakazuju :D. Víš na čem jsme se domluvili. Jinak se něco ,,nečekaného" stane ve writerovi! :D Ale ne, dělám si srandu. Povídka to byla parádní, ale ten poslední díl by jsi napsat mohla. Nebo ti v pondělí nedám pokoj XD. Ale moc se mi to líbilo! Doufám, že takové to bude i u tvých dalších povídek

PS těším se na tu spoluautorku!

3 bea237 bea237 | Web | 5. října 2008 v 19:52 | Reagovat

ahoj SB-ečko,môj blog sa presunul na adresu www.kieko.blog.cz

len aby si vedela......

ahoj

ty nesmieš končiť!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama