Strážní andělé 9

23. září 2008 v 17:00 | Shina-chan |  → FF → Strážní andělé
Tak jsme se dostali k devítce ... Hezké počtení :-)


Tentokrát měl Kiba bezesnou noc. Neustále se budil. Hinata na tom byla stejně. Jen Shino klidně spal. Nejspíš proto, že byl až na ztrátu paměti v pořádku. Všichni tři leželi ještě dlouho po svítání. Nikdo nechtěl promluvit jako první. Kiba přemýšlel, jak svoje týmové partnery donutit jít hledat výpravu. Nevěděl, že oba jeho kamarádi přemýšlejí o tom stejném.


Nakonec začal: "Nevydáme se někoho hledat?"zeptal se. "Já jsem pro"souhlasil Shino. "Já taky"potvrdila Hinata. "Jakým směrem půjdeme?"zeptal se Shino. "Já bych šel tam"řekl Kiba, který ukazoval směr od kterého včera přišel Shino. "Ale tam je docela neschůdný terén, nevím, jestli byste to byli schopni vy dva ujít"řekl Shino. "Ne, prosím, pojďme tam, vždyť to nějak ujdeme."prosil Kiba. "Ale potom se budeme muset vracet stejnou ces..." "Ne, Shino, nebudeme se vracet, my to ujdeme věř mi!"řekl skálopevně Kiba a šel oním směrem. Hinatě a Shinovi nezbývalo, než jít za ním.
Kibo, počkej, nestáčíme ti!"křikl na Kibu Shino, který podpíral Hinatu. "No jo"řekl mrzutě Kiba a zastavil. Za chvíli jej Shino a Hinatou dohonili. Všichni zase pokračovali v cestě. Kiba se snažil příliš nespěchat, ale většinou šel první a Shino s Hinatou jeho tempo jen těžko zvládali. Pořád musel myslet na Kimmina slova "Co nejrychleji se vydejte tím směrem, odkud přijde Shino. Po dvou dnech potkáte výpravu z Konohy, která vás má najít. Budu s nimi i já. Odvedeme vás zpět domů. Domů. To slovo znělo tak krásně. Kdyby se tak stalo skutečností!
Celý den hledali naši tři hrdinové výpravu z Konohy. Marně. Ani Hinata svým Byakuganem nedokázala zahlédnout jediného člověka. K večeru se zastavili. Byli v lese u nějaké jeskyně. "Tady přespíme."rozhodl Shino. Kiba s Hinatou ho bez námitek následovali do útrob jeskyně. Ta nebyla příliš velká. Stačila akorát pro ně. Kiba s Hinatou si lehli na zem a rozdělávali oheň dřevem, které nasbírali cestou, zatímco Shino šel sehnat něco k jídlu. Ulovil králíka.
Když se všichni najedli, uložili se až na Kibu ke spánku. Kiba hlídal. Hlídal a stále přemýšlel o svém snu. Už se těšil až Kimm další den uvidí. Z přemýšlení jej vytrhl Akamaru, který ležel vedle něj a spal, když se trochu zavrtěl. Kiba se usmál. Opatrně svého pejska pohladil a zašeptal: "Taky se už těšíš na Kimm, viď?"Akamaru jen trochu zakňučel a spal dál.
Další mega krátkej díl. Omlouvám se, víc jsem nestihla. Pokusím se sem ale dávat častěji pokračování. Tak snad se líbil :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kde sleduješ naruto?

Na Jetixu 8.5% (5)
V originále s titulky 62.7% (37)
V originále bez titulků 5.1% (3)
Čtu mangu 5.1% (3)
Naruto nesleduji 3.4% (2)
Kde se dá xD 15.3% (9)

Komentáře

1 Kimm-chan Kimm-chan | E-mail | Web | 23. září 2008 v 19:44 | Reagovat

Shino-chan... já brečím!! Brečím štěstím, za další díl. Je prostě úžasný! Jen tak dál! Moc se těím na pokračování.... ( v té Lešné ho napíšeš ať chceš nebo ne, jinak tě předodím lvům xD) Ne, opravu je to skvělý!!

2 mAdArA uChIhA mAdArA uChIhA | E-mail | Web | 8. října 2008 v 20:53 | Reagovat

to jsem ja madara  mas icq :d

rad bych se stebou s pratelil

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama