Strážní andělé 8

10. září 2008 v 19:49 | Shina-chan |  → FF → Strážní andělé
Nazdar! Je tady další díl Strážných andělů! Neodpustila jsem si tento díl věnovat. Věnuji ho Kimm-chan, která mě ho donutila napsat. Tak díky a užij si to!

***

"Jsi to ty?"

"Hinato, Kibo, já se vydám pro pomoc, kdybych na někoho narazil, tak se pro vás vrátím."oznámil Shino kamarádům. "Akamaru, běž s ním!"přikázal Kiba svému pejskovi. "Ne díky, já mám brouky"vložil se do Kibovy řeči Shino. "Jo, jasně"řekl omluvně Kiba. "No nic, tak já jdu a pokusím se najít ještě něco k jídlu OK?" "OK"odpověděli Kiba s Hinatou jednohlasně. Shino odešel. Kiba s Hinatou tiše seděli. Kibovi se chtělo spát. Za chvíli mu klesla hlava. Spal.
"Kimm, jsi to ty?" Dívka se jemně usmála. "Kimm"zakřičel Kiba a vrhnul se kamarádce okolo krku. "Tak rád tě zase vidím!" "Já tebe taky"přitakala Kimm a také kamaráda objala. Po chvíli se pustili. Kiba si povzdechl. "Ale jsem teď s týmem v dost beznadějné situ.." "Vím"přerušila kamaráda Kimm "A proto ti jdu pomoct." Kiba na ni jen vyjeveně koukal. "Dole jste už třetí den. Byli jste dlouho v bezvědomí. Shino šel pro jídlo viď?" Kiba jen ohromeně kývl. "Donese s sebou i klacky." pokračovala Kimm "Těmi si ty a Hinata srovnáte končetiny aby správně srostly, také je použijte jako oporu. Budete se potom moci aspoň trochu hýbat. Potom se co nejrychleji vydejte tím směrem, odkud přijde Shino. Po dvou dnech potkáte výpravu z Konohy, která vás má najít. Budu s nimi i já. Odvedeme vás zpět do Konohy."dopověděla Kimm a šťastně se usmála. Kiba pořád mlčel. "A ještě něco" dodala Kimm "Nezmiňuj se prosím před ostatními o tom co jsem ti řekla" A naposledy se na Kibu usmála.
"Kibo! Kibo nespi!" Otevřel oči. "Hinato?" "Už jsi konečně vzhůru!"oddechla si Hinata a položila hlavu. Kiba však nevnímal. Přemýšlel o svém snu. "Co to mělo znamenat!?"ptal se v duchu sám sebe. Než však přišel na odpověď, dorazil Shino. "Měl jsem štěstí!" řekl zvesela "Ulovil jsem králíka! A nesu vám nějaké klacky, abyste si mohli srovnat ty zlomeniny" a položil vše na zem. "Umí někdo nějaké ohňové jutsu?"zeptal se zvesela Shino. Od té doby, co přišel o paměť, si nepamatoval, jaké schopnosti mají jeho týmoví partneři. "Ne" odpověděl suše Kiba. Tohle mu Kimm neřekla. Jak mají rozdělat oheň? "Nejspíš to budeme muset jíst syrový"podotkla Hinata. "Tak to po mě nechtěj!"řekl naštvaně Shino. "Nebo radši umřeš hlady!?"utrhl se na něj Kiba. Shino začal trucovat. Tohle jediné mu snad zůstalo. Kiba a Hinata zatím přemýšleli jak vytvořit oheň. "Shino, prosím, dones ještě klacky"poručila Hinata. Shino si naštvaně povzdechl, nicméně šel. Kiba si sedl a začal rovnat zlomené nohy. Snažil se nekřičet, i když to bolelo. Mohl by je prozradit. Když byl hotov, doplazil se blíž k Hinatě. Začal jí rovnat ruku. Hinata se držela. Pak už ale nevydržela a vykřikla. Kiba lí zacpal pusu. "Nekřič, vím, že to bolí, ale můžeš nás prozradit!" Hinata zahanbeně kývla a Kiba pokračoval v rovnání. Brzy už měli oba dva po stranách zlomených končetin klacky a Shino přicházel s plnýma rukama suchých větví. Položil je na zem. Kiba si dvě vzal. Pochopil, co chce Hinata zkusit. Položil jednu na zem a začal o ni tou druhou rychle třít. Brzy se objevil jemný dým. Kiba pokračoval. Jiskra však nikde. "Sakra! Já se na to vy*eru!"zaklel. "Kibo pokračuj! Za chvíli tu bude oheň!"povzbudil ho Shino. A měl pravdu. Netrvalo dlouho a vedle Kiby plápolal oheň. Shino nad ním opékal králíka. Byl už skoro hotový.
Po jídle se všichni uložili ke spánku. Tentokrát měl Kiba bezesnou noc. Neustále se budil. Hinata na tom byla stejně. Jen Shino klidně spal. Nejspíš proto, že byl až na ztrátu paměti v pořádku. Všichni tři leželi ještě dlouho po svítání. Nikdo nechtěl promluvit jako první. Kiba přemýšlel, jak svoje týmové partnery donutit jít hledat výpravu. Nevěděl, že oba jeho kamarádi přemýšlejí o tom stejném.
Tak snad se líbilo! Pls pište komentáře! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kde sleduješ naruto?

Na Jetixu 8.5% (5)
V originále s titulky 62.7% (37)
V originále bez titulků 5.1% (3)
Čtu mangu 5.1% (3)
Naruto nesleduji 3.4% (2)
Kde se dá xD 15.3% (9)

Komentáře

1 Kimm-chan Kimm-chan | E-mail | Web | 10. září 2008 v 19:56 | Reagovat

Evi... teda Shino-chan... TO JE PROSTĚ ÚŽASNÉ, BOMBASTICKÉ... a já prostě nemám slov!!! Jak se ti povedlo za tak krátkou dobu napsat tak senzační příběh???? Já chci další! Honem! Aspoň do pátku... nebo tě o to budu uhánět v chemče... xD! Ale opravdu... jen tak dál, bylo to skvělé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama