Strážní andělé 11

25. září 2008 v 20:52 | Shina-chan |  → FF → Strážní andělé
Dnes měl první hlídat Shino. Sedl si vedle ohně a rozhlížel se po okolí. Slyšel houkání sov, šustění listů a vrzání větví, jak se do nich opíral vítr. Nevšiml si však ničeho podezřelého a ani jeho brouci nenaznačovali nebezpečí. To přišlo teprve když končila jeho služba.
Uslyšel šustění uschlých listů a pár sekund na to se z křoví naproti němu vyhrnula dvoučlenná skupinka ninjů. Byli to chlapec a dívka přibližně v jeho věku. Oba se usmívali a blížili se k němu. Postavil se a vytáhl kunai. "Ještě krok a je po vás!"zašeptal zuřivě. Ninjové se na sebe nechápavě podívali. Po chvíli také vytáhli kunaie a začali se tvářit opravdu naštvaně. Oba dva se na Shina vrhli. Jemu se samozřejmě nepodařilo všem kunaiům vyhnout, takže mu zbylo několik škrábanců. Rozhodl se proti nepřátelům poslat brouky. Začali jim vysávat chakru, přesto se jim podařilo udělat několik jutsu, díky kterým Shinovi krvavých šrámů ještě přibylo. Ten se však nevzdával. Poručil broukům, aby se přesunuli na chlapce, myslel si, že ta druhá nebude tak silná jako on. To se ale přepočítal. Netrvalo dlouho a partner oné dívky opravdu "odpadl". Ta se na Shina nenávistně podívala. "To jsi teda nemusel idiote!"zaklela a vrhla se na něj. Její oči dostaly červenou barvu ve které bylo několik černých teček. Shino se podivil. Takové oči už někdy viděl. Nemohl si ale vzpomenout kdy. Vykryl ránu, kterou na něj mířila. Všiml si, že se její pohyby hodně zrychlily. Nechtěl příliš riskovat, také však nechtěl budit své přátele. Poslal tedy broky na dívku. Ta se je ze sebe snažila setřepat, zjistila ale, že jí to moc nepomůže, tak začala volat nějaká jména. Shino se podivil, hned ale využil dívčinu nepozornost k útoku. Sáhl do pouzdra, vytáhl pět shurikenů a hodil. Dívka je ale všechny odrazila. Shino si všimnul, že už nic neříká. Najednou se okolo ní objevil čtyři vlci a pes. Shino tušil, že tohle nejspíš nezvládne. Jestli na něj pošle ty šelmy. Pár by jich možná zabil, ale dívka jich měla alespoň deset. To nemohl zvládnout ani se svými brouky. Rozhodl se pro krajní řešení. "Kibo, Hinato, vstávat!"zakřičel co nejhlasitěji. "Vat, vat, vat …!"opakovala ozvěna až její zvuk zanikl. Oba volaní se probudili. Když viděli, co se děje, byli hned na nohou. Kiba se rozběhl k dívce, Hinata k chlapci, kterému Shinovi brouci vysáli chakru. "Co blbnete?!"nechápal Shino. Nikdo mu však neodpověděl.
Kiba vběhl dívce do náruče. "Kimm, proboha, Kimm, tak rád tě zase vidím!"mačkal Kiba svoji kamarádku. "Já tebe taky"řekla radostně Kimm. "Co je nového v Konoze?"zeptal se Kiba, jakmile se přestali objímat. "Nic moc."odpověděla Kimm "Jenom všem neuvěřitelně chybíš"zakřenila se Kimm. "To určitě"usmál se Kiba. Kimm se podívala na své týmové partnery, které ošetřovala Hinata. Kiba se na ně otočil taky. Oba se k nim rozběhli. "Soki!"řekla smutně Kimm a sklonila se nad svým kamarádem. "Neboj, vypadá to, že bude v pořádku."řekla Hinata spokojeně. "Nejsem sice medik, ale na tohle stačím. Chvilku si poleží, nabere chakru a bude v pořádku. Ještě že na něm nenechal Shino ty brouky déle." "Shino"řekla Kimm zdrceně a podívala se na něj. Měl vyjevený výraz. Začal zvedat ruku. O chvíli později už mířil ukazováčkem na Kimm "Ty!"vyjekl. "Já? Já a tenhle kluk"řekla a ukázala na svého ležícího týmového kamaráda "jsme vaše záchrana" Shino jen nevěřícně koukal. "Vy jí věříte?"rozkřikl se na Kibu a Hinatu. Kiba vstal a šel k Shinovi. Chytil ho okolo ramen. "Shino, tohle je Kimm"řekl a ukázal na svoji kamarádku "ty si ji nepamatuješ, víš přece, že jsi ztratil paměť." Shino zapomněl zavřít pusu. Po chvíli se otočil a zamířil do temnoty lesa. "Shino, co se děje?"zeptal se Kiba. "Zase všechno svádíte na mě!"řekl nakvašeně. Kiba protočil očima a vrátil se k ostatním. "Zase trucuje. Vypadá to, že se rozpomněl."zašeptal a všichni mu jen na souhlas kývli. "Ehm, Kibo, dnes tu asi ještě budeme muset zůstat."řekla Kimm smutně. "Je noc a navíc Soki nemůže chodit" "To nevadí" odpověděl Kiba. ,Hlavní je, že jsem s tebou´pomyslel si a usmál se. Kimm mu úsměv oplatila.
Tak je tady další díl SA. Snad se líbil. Jinak kdo se už díval na můj první blog → http://shina-y-story.blog.cz tak možná ví o povídce Neuvěřitelné ...(N). Rozhodla jsem se v ní po SA pokračovat . Jestli se to někomu nebude líbit, bude mu připadat zbytečné v N pokračovat tak ať napíše :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kimm-chan Kimm-chan | E-mail | Web | 25. září 2008 v 22:11 | Reagovat

Jak jinak než.... NAPROSTO NEUVĚŘITELNÉ :D  opravdu parádní! Je fajn, že jsi dostala inspiraci. Jo a mimochodem... vždycky to bývalo tak, že já odpadla a Soki mě léčil xD, ale je to moc fajn. Jen tak dál. Těším se na pokračování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama