Strážní andělé 10

24. září 2008 v 18:17 | Shina-chan |  → FF → Strážní andělé
A je tady desítka!


Z přemýšlení jej vytrhl Akamaru, který ležel vedle něj a spal, když se trochu zavrtěl. Kiba se usmál. Opatrně svého pejska pohladil a zašeptal: "Taky se už těšíš na Kimm, viď?"Akamaru jen trochu zakňučel a spal dál.


Vtom Kiba ucítil pach člověka. Jakoby se k nim někdo blížil. Zavětřil ještě jednou a znovu někoho ucítil. Tento pach však neznal. Poznal jen, že je to muž a má velkou zásobu chakry. Rozhodl se tedy probudit kamarády. "Hinato, vstávej, někdo tu je!"zašeptal jí do ucha. Hinata opatrně otevřela oči a potichu se posadila. "Byakugan"zašeptala a okolo očí jí naběhly žíly. Mezitím budil Kiba Shina. Ten poslal svoje brouky prozkoumat okolí. Brouci byli také to jediné, co si po ztrátě paměti pamatoval. Naštěstí je uměl i použít. "Hinato, vidíš někoho?"zeptal se šeptem Hinaty Kiba. "Ano, vidím nějakého muže. Má velikou zásobu chakry, bylo by lepší, kdybychom se mu vyhli."odpověděla Kibovi. "Má namířeno sem?"ptal se dál Kiba. "Zatím ne"odpověděla Hinata. Kiba se otočil a šel k Shinovi. "Tak co?"zašeptal. "Brouci našli jen jednoho muže. Má velkou zásobu chakry a vypadá to, že k nám nemá namířeno."pověděl Shino. "Takže nic nového."pomyslel si Kiba.
Všichni tři se posadili vedle sebe a čekali. Nic ale nenaznačovalo, že by se k nim muž blížil. Takto probděli celý zbytek noci. Ihned jak se objevily první paprsky, vydali se všichni tři na cestu. Udržovali stejné tempo a dokonce i Kiba se už zklidnil. Celé dopoledne se nedělo nic zvláštního.Kiba myslel na Kimm a byl duchem nepřítomen. Poslední dobou ji vůbec nemohl vyhnat z hlavy. Nevěděl čím to je. Ale neřešil to a dál na Kimm myslel.
V poledne na chvíli zastavili. Napili se vody z potoka, který krajinou protékal, snědli nějaké ovoce které našli a pokračovali v cestě. Den se však chýlil ke konci a tým 8 nenarazil na žádný jiný tým, který by je mohl odvést do Konohy. Už dokonce zapadlo slunce a kolem tří kamarádů se rozhostila tma. Tak už potřetí rozdělali oheň a Shino donesl nějaké zvíře co ulovil. Kiba a Akamaru ale pořád hledali Kimmin pach. Neucítili však ani pach člověka. Kiba začal mít pochybnosti. Neměli se vydat na druhou stranu? Neměli jít rychleji, nebo naopak pomaleji? Byl jeho sen vůbec pravdivý? Už otevíral pusu, aby se s kamarády podělil o svůj zvláštní sen, ale hned si to rozmyslel. Kdyby byl přece jen pravý, Kimm povídala: "Prosím, nikomu se nesvěřuj s tím, co jsem ti teď řekla." Tak tedy dál seděl, nic neříkal a pustil se do jídla. Dnes měl první hlídat Shino. Sedl si vedle ohně a rozhlížel se po okolí. Slyšel houkání sov, šustění listů a vrzání větví, jak se do nich opíral vítr. Nevšiml si však ničeho podezřelého a ani jeho brouci nenaznačovali nebezpečí. To přišlo teprve když končila jeho služba.
Tak další hrůzostrašný díl Strážných andělů. Rozhodla jsem se, že sem budu dávat povídky častěji, zato budou ale kratší. Jestli chce někdo protestovat může v komentářích ↓. To je vše :-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kimm-chan Kimm-chan | E-mail | Web | 24. září 2008 v 19:14 | Reagovat

Jakýpak protestování? Je to naprosto úžasné! Moc se mi to líbí kámoško. Je to opravdu parádní! Je fajn, že budeš dávat SA daleko častěji. A koukej ten další díl brzo napsat! Nemůžu se dočkat. Jo a s NvP nepočítej moc brzo, bude to nejdřív v sobotu. Tak se drž!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama