Pomsta 7

21. června 2008 v 12:35 | Shina-chan |  Pomsta 1
Po dlouhé ale opravdu hodně dlouhé době je tu další pomsta. A jako obvykle - krátká. Tak snad tu bude alespoň jeden komentář :-)
PS: Vím, že to sem nepatří, ale hledání rozdílů má prvního vítěze. Gratuluji! Diplom sem ale dám až budou tři odpovědi, jestli se toho dožiju :-)

"Dědo, myslíš, že by Miyako mohla být ninja-zvíře?"zeptala se Ishi. "No, když ji vycvičíš tak určitě!" "Bude těžké ji vycvičit?"optala se podruhé Ishi. "No, to nevím, ale myslím si, že to záleží na tom, jak si padnete do oka a taky na tom jak je Miyako učenlivá. Ale nevím."dokončil děda, otevřel dveře a vytratil se. Ishi si povzdechla a otočila se na Miyako. "Tak to tady spolu snad nějak zvládneme. Doufám, že jsi hodně učenlivá!"usmála se Ishi na Miyako a vydala se do kuchyně pro nějakou dobrotu pro ni.
Kunoichi, nebo nula?
Vrátila se s kouskem jablka v ruce. Miyako si ji neustále zvědavě prohlížela. Ishi otevřela dvířka klece a dala do ní ruku. Miyako ji chvíli očichávala a potom začala lézt nahoru, až se dostala na Ishino rameno. Ishi se opatrně postavila a dala své nové kamarádce jablko. Miyako jej uvítala a rychle se do něj pustila. Netrvalo dlouho a obě si na sebe zvykly. Ishi už nevnímala přítomnost Miyako na svém rameni a Miyako byla zaujata novým pohledem na svět, pohledem z výšky.
Tak čas plynul a Ishi s Miyako si přirostly k srdci. Ishi sama tajně trénovala a vždy brala Miyako s sebou. Ta ji vždy napjatě sledovala. Tak uběhly dva měsíce. Jaro přešlo a o slovo se hlásilo léto. Rtuť teploměrů stoupala každý den výš a výš a stejně tak Ishina touha udělat z Miyako ninja-zvíře. Celé dny trénovala a zkoušela nějak opatrně útočit na svého potkana. Miyako vždy šikovně uhnula. Byla to pro ni i zábava protože po každém tréninku dostala pamlsek.
Ishina babička však měla obavy. Vnučka se vždy po obědě vytratila a když se k večeru vrátila, byla uřícená a šla ihned spát. Rozhodla se s tím něco udělat.
Další den Ishi po obědě zase vyrazila trénovat. Samozřejmě s sebou vzala i Miyako. Trénovala zase se zbraněmi. Miyako se jako obvykle vždy vyhnula. Po dvou hodinách se rozhodla Ishi dát přestávku. Vytáhla ze své tašky jablko. Položila jej na zem a pár kroků poodstoupila. Vytáhla kunai a hodila jej na jablko. Nůž jej rozdělil na dvě části. Miyako k jablku přiběhla a začala hodovat. Ishi si šla pro druhý kousek. Náhle však uslyšela Písknutí Miyako a hbitě se otočila. Uviděla jak k ní letí kunai. Rychle se skrčila a kunai jí prosvištěl těsně nad hlavou a zapíchnul se do stromu. Ishi opatrně vstala a rozhlédla se. "Chtělo by to naučit se ovládat Byakugan, že?"ozvalo se z keře poblíž Ishi. Hlas jí byl hodně povědomý. Věděla, že jej už někde slyšela, ale nemohla si vzpomenout kde. Chvíli vystrašeně stála a dál se rozhlížela na všechny strany. Bylo ticho. "Kdo jsi?"zeptala se najednou. "Ty mě nepoznáváš?"ozvalo se z keře a začala z něj vycházet nějaká postava. Byla zhruba stejně vysoká jako Ishi. Jenže ta nemohla zjistit, kdo to je. Postava byla zahalena stínem. Ishi couvla o krok dozadu. "A to chceš aby z tebe byla kunoichi? Takhle těžko!"řekla postava posměšně. "J-j-jak je možné, že znáš můj sen?"zeptala se Ishi opatrně. "Ovládám Byakugan"odpověděla jí postava. Ishi se lekla. Postava k ní udělala několik kroků. Vystoupila ze stínu a bylo jí vidět do obličeje. První co Ishi uviděla byly oči. Oči, ze kterých šel strach. Dívce se chtělo utéct. Jenže nebylo kam. Zbyla jí jen jedna možnost. Zůstat na místě a čekat co se stane. To čekání však bylo nekonečné. Ishi stála a zkoumavě se dívala na osobu která stála před ní. Znala tu osobu. Znala ji až moc dobře. Proto se chtěla vyhnout konfliktu. Rozhodla se prolomit ticho. Tu otázku mu musela položit. I když se bála odpovědi. Nakonec alespoň částečně strach přemohla a zeptala se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ayamashi Ayamashi | Web | 26. června 2008 v 18:42 | Reagovat

Ahoy..U mna je prvá súťaž mojho blogu...ak máš záujem môžeš sa prihlásiť:) budem len rada^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama