Strážní andělé 7

25. dubna 2008 v 15:58 | Shina-chan |  → FF → Strážní andělé
Takže po hodně dlouhé době je tu další článek a po ještě delší době Strážní andělé. Sice je to tentokrát (jako obvykle) strašně krátké. Ale snad se bude líbít!!!

"Takže … jestli jsem to dobře pochopil … tak zemřeme?"zeptal se zdrceně Shino. Ani nečekal od brečící Hinaty, která mu vše vysvětlila odpověď. Za dvě hodiny vysvětlování situaci pochopil až moc dobře. Pokusil se zvednout. Spadl na zem. Zkusil to ještě jednou. Tentokrát se mu to povedlo. Sice ztěžka, ale ano. Trošku se prošel. Cítil ohromnou bolest v zádech a píchalo ho v levé noze. Trochu kulhal. "Vzbuď Kibu!"zašeptala Hinata, utírajíc si slzy. Shino si začal pomalu klekat. Hinata se pousmála. Připadal jí jako nějaká stará babka kořenářka. Když se konečně jeho kolena setkala se zemí, začal Shino třepat s Kibou."Vstávej! Dělej! Nebo Tě zabiju!" zkoušel Shino. Kiba se ani trochu nepohnul. "Akamaru!" zavolal Shino na psa, který ihned přiběhl. "Olízej mu obličej!"přikázal Shino a Akamaru začal Kibovi olizovat obličej. Nic se nedělo. "Akamaru, slez, nemá to cenu." řekl Shino po chvíli sklíčeně. Hinatiny oči se znovu naplnily slzami. Shino se chtěl rychle otočit, jenže mu ruplo v zádech a ztuhl. "Shino, jsi v pořádku?" zeptala se Hinata, otíraje si slzy. Nevím, ale jaksi se nemůžu pohnout."řekl Shino Hinatě. "Áááu"zaskuhral kdosi. "To jsi byl ty Shino?"zeptala se rychle se strachem v hlase Hinata. "No … ne … to byl …"koktal Shino. "Kdo?" vyjela na Shina Hinata. "Kiba!"řekl s úžasem Shino. Hinata se začala pomalu plazit ke Kibovi. dyž se k němu dostala, uviděla, že má otevřené oči. Díval se však nepřítomně kamsi do dálky. "Kibo!" zašeptala Hinata "Vzbuď se!" Nic. "Kibo, no tak!" "Pomůžeš mi?" zeptal se Shino, na kterého Hinata zapomněla. "Jo, jo jasně."řekla trochu naštvaně Hinata a začala opatrně točit se Shinem. Rup! "Jau!" zakřičel Shino. "Hmm…"ozval se Kiba, zatímco Shino zkoušel, jestli už se může hýbat. "Kibo!" zakřičela s předstíranou zlobou v hlase Hinata. Kiba jen otočil hlavu a zavřel oči. Hinata mu vlepila facku. Chtěla ho probudit. A to se jí povedlo. Kiba začal pomalu otevírat oči. "Hinato?"řekl Kiba opatrně po chvíli. "No hurá! To je dost že jsi se probudil!"zajásala Hinata. Chvíli bylo ticho. Shino který se ujistil, že je v pořádku, se začal pomalu zvedat. Když ho Kiba uviděl, pokusil se zvednout taky. Shino už stál, ale Kiba stále nic. Shino k němu došel a podal mu ruku. Kiba se chytil a pokusil za znovu vstát. Bez úspěchu. Takhle to zkoušel deset minut, až padl únavou. "To ne, já musím vstát!" řekl Kiba po chvíli ticha a pokusil se podepřít rukama. Když se mu to povedlo, začal vstávat. Moc se mu to nedařilo. Za pár minut už ale seděl. "No vidíš, že to jde!"řekl Shino. "Shino, já tě nepoznávám!"ozvala se po dlouhé době Hinata. "Já sebe taky ne" zažertoval Shino. Hinata jen pokroutila hlavou. "Kibo, myslíš, že se zvedneš?" otočila se Hinata na Kibu. "Nevím, asi mám zlomenou nohu."řekl smutně Kiba. "Ach jo, Shino, tak to vypadá, že tady máš už dva mrzáky." řekla Hinata s ironickým úsměvem. Kiba si jen povzdechl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kde sleduješ naruto?

Na Jetixu 8.5% (5)
V originále s titulky 62.7% (37)
V originále bez titulků 5.1% (3)
Čtu mangu 5.1% (3)
Naruto nesleduji 3.4% (2)
Kde se dá xD 15.3% (9)

Komentáře

1 Tayuya-san >^_^< (okami-chan) Tayuya-san >^_^< (okami-chan) | Web | 25. dubna 2008 v 17:10 | Reagovat

jÁÁÁÁÁÁÁJ to je nááádhernej příběh, áá pokráčko please *.*

2 Kimm-chan Kimm-chan | E-mail | Web | 3. srpna 2008 v 15:14 | Reagovat

Shino.. to je tak napínavý!!! Já chci další díl, dělej, nebo tě po prázkách ve škole zabiju, a to myslím doslova, po své týdení terapii v blázinci!! JO, a už mám 13 a 14 díl vyvraždění konohy, takže jestli se chceš podívat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama